صندلی VIP آمفی تئاتر C-501

صندلی VIP آمفی تئاتر C-501

صندلی VIP آمفی تئاتر C-501 از نمونه صندلی های مدل VIP سینما چوب در البرز و تهران است. صندلی VIP عموما در ردیف های جلوی سالن همایش نصب می گردد و فاصله بین آنها نسبت به صندلی های عمومی بیشتر است. از صندلی آمفی تئاتر VIP برای پذیرایی از میهمانان خاص بهره برداری میشود.

 

صندلی VIP آمفی تئاتر

صندلی VIP آمفی تئاتر

 

صندلی VIP آمفی تئاتر با نام صندلی همایش نیز معروف است که از سری صندلی سینمایی می باشد. همانطور که از نام آن پیداست برای استفاده در سالن های همایش و آمفی تئاتر و سینما و سالن های چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرد.

 

صندلی VIP در ردیف جلو سالن همایش

صندلی VIP در ردیف جلو سالن همایش

 

صندلی آمفی تئاتر و انواع صندلی سینمایی دارای ویژگی هایی است که در ادامه به آنها می پردازیم و نکته هایی را در مورد آنها بیان می کنیم.

 

فوم و جایگاه آن در صندلی VIP آمفی تئاتر

استفاده از فوم سرد در تولید صندلی آمفی تئاتری

در تولید صندلی آمفی تئاتر در تکیه گاه و نشیمنگاه از فوم استفاده می شود. فوم استفاده شده در این قسمت ها باید به گونه ای باشد که فرم و پایداری خود را حفظ کند، چراکه صندلی آمفی تئاتر باید دارای دوام طولانی باشد و در بلند مدت و طی استفاده مکرر و زیاد دچار مشکل نشوند. به همین جهت بهتر است در تولید تکیه گاه و نشیمن گاه صندلی آمفی تئاتر از فوم سرد تزریقی که نسبت به فوم گرم دارای دوام و پایداری بسیار بالایی است و با استفاده مکرر و در زمان طولانی دچار تو رفتگی و تغییر فرم نمی شود استفاده کرد.

 

تفاوت فوم استفاده شده در نشیمنگاه و تکیه گاه

همچنین بهتر است فوم استفاده شده در تکیه گاه صندلی VIP آمفی تئاتر کمی نرم تر از فوم استفاده شده در قسمت نشیمنگاه آن باشد. تا در زمان تکیه دادن احساس راحتی بیشتری را برای شخص استفاده کننده ایجاد کند. فوم نشیمنگاه نیز با توجه به وارد آمدن وزن بالا به آن بهتر است کمی سفت تر از فوم تکیه گاه باشد. البته همانطور که گفته شد فوم استفاده شده بهتر است فوم سرد تزریقی باشد که بصورت نرم یا سفت تر تزریق می شود.

سالن همایش

سالن همایش

 

عملکرد فوم گرم در تولید صندلی VIP آمفی تئاتر

باید در نظر داشت که فوم گرم پس از مدتی استفاده از حجم آن کاسته شده و نشست می کند و این امر باعث جدا شدن پارچه چسب کاری شده به فوم شده و علاوه بر ایجاد ظاهری نامناسب از عمر پارچه می کاهد.

 

نتیجه استفاده از فوم سرد تزریقی در تولید صندلی آمفی تئاتری

نتیجه اینکه استفاده از فوم سرد تزریقی بهترین گزینه در تولید قسمت های نیازمند به فوم در صندلی آمفی تئاتر مانند نشیمنگاه و تکیه گاه و گاها دسته های صندلی می شود.

 

اطلاعات تماس: 02186127148 | 09121764497

کارخانه : کرج – کمالشهر

دفتر مرکزی : تهران – شهرک غرب

 

Author: