صندلی آمفی تئاتر C-502

صندلی آمفی تئاتر C-502

طراحی و ساخت و به تولید رسیدن مبل آمفی تئاتر و صندلی آمفی تئاتر یک پروسه طولانی و پر هزینه می باشد. با توجه به این نکته، سینما چوب در تولید صندلی آمفی تئاتر و هر نوع صندلی سینمایی دیگر کیفیت را رکن اصلی قرار داده است. سینما چوب در تولید صندلی آمفی تئاتر از بهترین مواد استفاده می کند بعنوان مثال در تولید پشتی و کفی از فوم سرد تزریقی استفاده می شود. در قسمت های فلزی و پایه ها از پروفیل سنگین ساوه استفاده می شود. در روکش صندلی از پارچه مرغوب و قسمت های دیگر نیز به همین ترتیب به گونه ای ساخته می شوند که شاهد پایداری در صندلی باشیم.

در ادامه ویژگی ها و قسمت های مختلف مبل آمفی تئاتر و صندلی آمفی تئاتری را تشریح میکنیم و به بیان قسمت های مختلف و مزایا و معایب آنها می پردازیم.

 

تولید پشتی و کفی مبل آمفی تئاتر و صندلی آمفی تئاتر

در تولید پشتی صندلی آمفی تئاتر و مبل آمفی تئاتر می توان از ABS و MDF و چوب استفاده نمود. ABS نوعی پلاستیک فشرده نشکن و ضد خط و خش است که استفاده از این پشتی عموما برای سالن های همگانی برای جلوگیری از خط افتادن پشتی استفاده می شود. در این میان چوب از شیک ترین و زیباترین موارد در تولید پشتی و کفی و دسته صندلی می باشد.

 

پشتی و کفی چوب مبل آمفی تئاتر و مبل سینمایی

پشتی و کفی چوب مبل آمفی تئاتر و مبل سینمایی

 

تولید نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی آمفی تئاتر

در تولید نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی آمفی تئاتر و مبل آمفی تئاتر از فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا استفاده می شود تا شاهد دوام طولانی و عدم تورفتگی در اثر استفاده زیاد و زمان طولانی باشیم. همانطور که میدانید نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی سینمایی و صندلی همایش با روکشی از جنس چرم یا پارچه پوشیده شده و دوخت خورده است. چرم و پارچه در رنگ های مختلفی موجود است و پارچه ها دارای کیفیت ها و طرح های مختلفی هستند. در هنگام تولید صندلی کارفرما پارچه مورد نظر خود را برای استفاده در صندلی سفارش می دهد. در برخی تکیه گاه ها شاهد شیارهایی هستیم که این قسمت ها باعث جریان هوا در پشت میهمان می شوند.

 

مبل آمفی تئاتر سینما چوب | مبل سینمایی

مبل آمفی تئاتر سینما چوب | مبل سینمایی

 

پروفیل استفاده شده در صندلی سینمایی

در تولید مبل آمفی تئاتر و صندلی های سینمایی یکی از مهترین موارد و قسمت ها پایه ها و قسمت های فلزی می باشد. این قسمت ها باید از بهترین جنس تولید شوند. ما در تولید قسمت های فلزی از پروفیل سنگین ساوه استفاده می کنیم و قدرت و استحکام صندلی را تضمین کرده ایم. رنگ قسمت های فلزی نیز باید از رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشد. این نوع رنگ با وارد آمدن ضربه و در مرور زمان از بین نمیرود.

 

اطلاعات تماس: 02186127148 | 09121764497

کارخانه : کرج – کمالشهر

دفتر مرکزی : تهران – شهرک غرب

 

Author: