ایجاد فضای کاری مشترک


فضای کاری مشترک چیست؟


در مورد اینکه چه چیزی یک فضای کاری مشترک را تشکیل می دهد و چگونه می تواند برای شما و شرکت شما مفید باشد، لازم است توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

همانطور که چشم انداز محل کار به تکامل خود ادامه می دهد، اغلب در مورد اینکه چه چیزی یک فضای کاری مشترک را تشکیل می دهد، سردرگمی وجود دارد.

جایی است که چند نفر در آن واحد کار می کنند، یا منطقه ای است که کارمندان زیادی در زمان های مختلف در آن کار می کنند.

ملاحظات صوتی در یک فضای کاری مشترک

مزایا و معایب فضای مشترک:

آکوستیک اداری مشترک:

اگر می خواهید صدای شما شنیده شود، باید آکوستیک اداری عالی داشته باشید تا از شما پشتیبانی کند. زمان آن فرا رسیده است که طراحی فضای کاری و آکوستیک اداری شما برای شما کارساز باشد.

این به طور همزمان در هزینه های سربار فضای اداری کامل صرفه جویی می کند و با داشتن فضایی با طراحی خوب، پرانرژی و مد روز، فضای فراوانی ایجاد می کند.

به حداقل رساندن هزینه ها در حالی که فضایی چشمگیر برای آوردن مشتریان، سرمایه گذاران و همکاران فراهم می کند، محور اصلی این روش جدید و بسیار محبوب است.

با این حال، مشکلات ذاتی در فضاهای کاری مشترک وجود دارد و آنها عمدتاً به نویز، آکوستیک بد و کمبود حریم خصوصی مرتبط هستند.

احتمالاً از جریان اطلاعات و چگونگی تحریف اطلاعات به راحتی آگاه هستید. همچنین، یک مشکل با حریم خصوصی وجود دارد – اطلاعات حساس و برنامه‌های شما به راحتی می‌توانند به دست افراد غیر بیفتند.

ملاحظات آکوستیک دفاتر مشترک:

در اینجا چند راه حل آکوستیک اداری وجود دارد که می تواند طراحی محل کار شما را تقویت کند. خوشبختانه، گزینه‌های متعددی وجود دارد، هم مقرون به صرفه و هم با قیمتی بالاتر که می‌تواند

تأثیر گرانبهایی بر کارمندان شما داشته باشد.

در یک فضای کاری دلپذیر و آرام،وقتی صدا جذب شد و حواس‌پرتی‌ها از بین رفت (زنگ آزاردهنده تلفن، پچ پچ و سر و صدا از دفاترچسبیده به فضا دیگر وجود ندارد)، متوجه خواهید شد که سطح بهره‌وری بالا می‌رود.

به تقویت حافظه و کاهش استرس کمک می کند.

گزینه‌های آکوستیک اداری بسیار زیاد است: بر اساس بودجه‌تان، می‌توانید راه‌حلی عالی برای کارمندانتان ایجاد کنید.

توصیه های ما برای فضاهای کاری شلوغ عبارتند از:

پانل های آکوستیک پوشیده شده با پارچه – پانل های تزئینی و جاذب صدا –پشم چوب – پانل های الیاف چوب سیمانی سازگار با محیط زیست، قابل رنگ آمیزی هستند و در اشکال مختلف مانند دایره، شش ضلعی و مربع در

دسترس هستند.

حذف کننده اکو یا سلولز سازگار با محیط زیست، “سبز” و بسیار مقرون به صرفه.

سیستم دیوار آکوستیک پارچه ای با ظاهری حرفه ای، کشش بالا و قابل کشش با اندازه پانل تقریباً نامحدود.

پانل های صوتی PolyMax – ترکیبی عالی از زیبایی شناسی و هزینه.

پایین بودن طراحی دفتر:

دریابید که چه گزینه هایی برای تغییر و تزئین در دسترس شما هستند.

ما مطمئن هستیم که پانل‌های آکوستیک می‌توانند به خوبی در فضا قرار گیرند، طراحی دفتر کار نباید خسته کننده باشد و می توانید از پنل های آکوستیک برای به دست آوردن آن ظاهری مدرن استفاده کنید.

تشک‌های آکوستیک یا پانل‌های آکوستیک می‌توانند به خوبی در فضا قرار بگیرند، و همچنین زیبایی کلی را بهبود بخشند.

طراحی دفتر کار نباید خسته کننده باشد و می توانید از پنل های آکوستیک برای به دست آوردن آن ظاهری مدرن استفاده کنید.

یکی از رویکردهای این مدل، توسعه سیستمی از نقاط کاری مشترک است. به‌جای صندلی‌های اختصاصی، طراحان روی محیط‌های چابکی تمرکز خواهند کرد که می‌توانند کاربردهای متعددی داشته باشند.

به جای فضای کاری اختصاصی برای افراد، اتاق های پروژه باید برای تیم ها ایجاد شود و اولین چیزی که باید در نظر گرفت فضا است.

برای اینکه اعضای تیم فاصله خود را حفظ کنند، مبلمان باید در مقیاس بزرگتر با ابعاد گسترده تر و عمیق تر باشد.

چگونه یک فضای کاری ایجاد کنیم که بهره وری را بهبود می بخشد:

محیط اطراف شما بر بهره وری شما تأثیر می گذارد. ما دراینجا نحوه بهینه سازی فضای کاری شما را برای بهره وری بیشتر در محل کار آورده‌ایم.

بهره وری قلب و روح یک تجارت است. اگر می خواهید کارمندانتان بهره وری خود را بهبود بخشند، می توانید به ساختار و تنظیمات دفتر خود برگردید.

نه فقط موقعیت مکانی، بلکه چیدمان مبلمان و تجهیزات اداری، جریان بین فضای کارمندان، و حال و هوای کلی دفتر شما.

خوشبختانه، منابعی برای افزایش سطح بهبودی کسب و کار شما وجود دارد و دفتر شما را به مکانی تبدیل می کند که کارمندان شما بخواهند کار خود را انجام دهند.

برای دریافت نکات و راهنمایی با ما در این مقاله همراه باشید:

1-زیاد روی چیدمان فیزیکی تمرکز نکنید.

فضای فیزیکی بسیار مهم است که فضای بهره وری را در محل کار خود پرورش دهید.

کارآمدتر کردن دفتر شما با فرهنگ شرکت شروع می شود.” اگر ارزش‌ها را تعریف نکرده باشید یا چشم‌انداز کسب‌وکارتان را روشن نکرده باشید، مهم نیست که چه نوع فناوری یا چیدمان اداری دارید.

فرهنگ شرکت پایه و اساس تجارت شما است. “با تمرکز بر تعریف روشن فرهنگ شرکت خود، انتظارات رفتاری را تعیین می کنید.

اگر یک فضای اداری باز یا فضاهای مشترک دارید، باید مکان های ملاقاتی نیز داشته باشید که افراد بتوانند برای کار متمرکز یا تماس های تلفنی حریم خصوصی داشته باشند.

طراحی و چیدمان دفتر شما نیز به نوع کسب و کار شما بستگی دارد.

«اگر محل کار ناراحت کننده یا پر از حواس پرتی باشد، می تواند یک محل کار ناراضی ایجاد کند. وقتی چیزی شما را ناراضی می کند، آنقدر که می توانید سازنده یا درگیر کار نیستید.

برای مثال، چیدمان اداری باز برای تعامل کارکنان خوب است، اما مستعد سر و صدا و حواس‌پرتی‌های بصری است که می‌تواند تمرکز روی کار آنها را دشوار کند.»

ایجاد فضای کاری مشترک
ایجاد فضای کاری مشترک

2-ایجاد فرصت برای حرکت:

شما می‌توانید یک میز ایستاده تهیه کنید که تغییر موقعیت و حرکت را در طول روز کاری تشویق می‌کند، اما می‌توانید فرصت‌های دیگری را برای حرکت در فضای کاری خود ایجاد کنید.

مواردی مانند قرار دادن دستگاه کپی یا تلفن در سمت مخالف اتاق از رایانه و داشتن یک آبسردکن مرکزی دلایلی برای ایستادن و حرکت ایجاد می کند.

3-یک گیاه بگیرید:

گیاهان  در یک دفتر سود زیادی دارند.با نگه داشتن یک گیاه فضا را کمی زنده تر کنید.گیاهان آپارتمانی یک روش سنتی برای ایجاد یک فضای کاری مولد نیستند، اما این بدان معنا نیست که تأثیر آنها کم است.

داشتن تعداد زیادی گیاه در اطراف محیط کار به تولید هوای پاک‌تر کمک می‌کند و کارکنان را تشویق می‌کند تا پرانرژی و خلاق باشند.

ایجاد فضای کاری مشترک
ایجاد فضای کاری مشترک

4-فضای خود را مرتب نگه دارید:

اگر در یک منطقه به هم ریخته نشسته اید و به این فکر می کنید که منطقه شما چقدر نامرتب است و چگونه باید آن را تمیز کنید؟

هر روز چند دقیقه برای مرتب کردن فضای کاری خود وقت بگذارید. “شما می توانید این کار را با دور ریختن اقلام غیر ضروری و حفظ هر گونه سیستم سازمانی متناسب با سبک شما انجام دهید،

تا آن مزاحمت ها و درهم و برهمی های اضافیبرای همیشه از بین بروند.

علاوه بر تمیز کردن یا سازماندهی هر روز محل کار، فهرست کارهای خود را مرتب کنید تا در ابتدای روز کاری خود وقت تلف نکند. در پایان روز، بنشینید و کارهایی را که فردا باید انجام دهید، را بنویسید.

ایجاد فضای کاری مشترک
ایجاد فضای کاری مشترک

5-فضای شخصی ایجاد کند:

شخصی سازی فضای خود – البته در حد اعتدال – می تواند ارتباط عاطفی شما را با کارتان افزایش دهد، اما مهم است که اجازه ندهید این فضای شخصی به شلوغی تبدیل شود.

یک تقویم رومیزی شخصی نیز نگه دارید که به شما کمک کند در طول هفته کاری در مسیر خود باقی بمانید.

هیچ کارمندی یکسان نیست. هیچ رویکردی برای چیدمان اداری، طراحی یا عملکردی که مناسب همه باشد وجود ندارد.

دادن انعطاف پذیری به کارمندان برای عدم حضور در دفتر در تمام طول روز کاری، اجازه دادن به آنها گیاهان و تماس های شخصی و دادن فضایی برای نفس کشیدن، خلاقیت و ابراز وجود، باعث می شود

کارمندان بخواهند بهره وری بیشتری داشته باشند. به آنها کمک می کند تا در دستیابی به هدفشان موفق تر باشند.

شرکت سینما چوب فیدار، بزرگترین ارائه دهنده‌ی تجهیزات سینمایی و اداری در ایراندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *