رنگ مناسب صندلی سینما


رنگ صندلی سینما

صندلی ثابت تماشاگران برای سالن‌ها، تئاترها، استودیوهای تلویزیونی، مراکز هنرهای نمایشی، مراکز کنفرانس و سینما

سینما چوب فیدار به‌عنوان تولیدکننده صندلی سینما-آمفی تئاتر، کل فرآیند را از ابتدا تا تکمیل، از مرحله طراحی تا ساخت و نصب در محل کسب و کار شما دنبال می‌کند.

هدف ما این است که ساختاری از نظر زیبایی شناختی برای مکان شما فراهم کنیم و در عین حال به بازدیدکنندگان اجازه دهیم از فیلم ها، نمایش ها و اجراها در راحت ترین محیط لذت ببرند.

صندلی ما برای نیازهای شما ساخته شده است، چه شما دارای طبقات مسطح یا طبقه ای یا سازه های موجود باشید، ما در نظر داریم برنامه های صندلی امروزی و جامع را برای مکان شما طراحی کنیم.

انواع صندلی های سالن سینمایی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

صندلی های سینمایی ثابت(VIP)

صندلی دسته پاپ کورن

صندلی  سینمایی تاشو

صندلی‌های سالن سینما وتئاتر یکی از حیاتی‌ترین جنبه‌های جذابیت مکان‌های اجراست که تجربه بسیاری از مشتریان با چیدمان صندلی‌هایشان تعریف شده است.

از یک صندلی ناخوشایند گرفته تا دید ضعیف تا حتی کیفیت صدا برای شنونده در سالن شما.

قطعا شما نمی خواهید با خراب کردن نمایش خود فقط به دلیل نقدهای منفی صندلی از رقابت عقب بمانید. به همین دلیل است که سینما چوب شما را تشویق می‌کند که انتخاب درستی داشته باشید ،

تا یک سیستم صندلی عالی برای کسب و کارتان ارائه دهیم. از اولین تصمیم برای نصب یک سازه نشیمنگاهی بزرگ از ما، آرامش طولانی‌مدتی خواهید داشت.

و سپس از طرح‌ها، پارچه‌ها و پرداخت‌های قابل سفارشی‌سازی و گسترده ما که می‌توانید به محصول خود اضافه کنید بهره‌مند می‌شوید.

مزایای داشتن ساختار سالن/تئاتر چیست؟

در مرحله اول، مانند تمام محصولات ما، متوجه خواهید شد که ما دوام و معماری بی نظیری با کیفیت را برای مرکز هنری شما ارائه می دهیم.

از سوابق مطالعات موردی فوق‌العاده ما، خواهید دید که طیف وسیعی از نمونه‌های عالی برای طراحی سالن‌های ما مانند سالن سینما-آمفی تئاتر-همایش و دیگر مراکز اداری وجود دارد.

و همچنین این که ما یک سابقه کامل از خدمات برای اطمینان از اجرای یکنواخت ثابت داریم.

چرا صندلی‌های سینما چوب را برای راه حل های خود انتخاب کنید؟

پس از انتخاب یک سیستم صندلی سالن تئاتر از ما با خدمات قابل اعتماد از ابتدا تا اتمام طراحی شده و کاملاً مطابق با نیازهای شما طراحی شده است.

با بیش از 15 سال تجربه در این صنعت، می توانید این اطمینان را داشته باشید که محصول صندلی شما با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی دقیق و با در نظر گرفتن دقیق جزئیات ساخته و طراحی می شود.

تعهد و ماموریت ما ارائه راه حل های بهینه پروژه با بهترین و دقیق ترین خدمات در صنعت است.

در نگاه اول، ممکن است فکر نکنید که رنگ در مورد صندلی تئاتر اهمیت زیادی دارد. بالاخره هیچ کس وقتش را صرف نگاه کردن به صندلی ها نمی کند، درست است؟

مردم در سینما حاضر می شوند، تنقلات و نوشیدنی های خود را می خورند و می نشینند تا از نمایش لذت ببرند.

در حالی که هیچ کس آگاهانه صندلی‌ها یا لوازم داخلی سالن سینما را بررسی نمی کند، ممکن است از اینکه متوجه شوید طرح رنگ یک سالن چقدر می تواند بر لذت بردن شما از یک فیلم تأثیر بگذارد غافل‌گیر شوید.

به‌عنوان ارائه‌دهنده عمده‌فروشی صندلی‌های سینما متوجه شده‌ایم که برخی رنگ‌ها در واقع لذت شما را از یک اجرا افزایش می‌دهند، در حالی که رنگ‌های نادرست دیگر واقعاً می‌توانند آن را کاهش دهند.

به عنوان مثال، رنگ قرمز روشن می تواند برای چشم ها سخت باشد. حتی زمانی که یک اتاق تاریک است، نور صفحه از آن تودوزی صندلی روشن منعکس می شود و بر درک رنگ بینندگان تأثیر منفی می گذارد.

رنگ مناسب صندلی سینما

بنابراین چه رنگ هایی برای استفاده خوب است؟

سه رنگ اصلی وجود دارد که در سالن‌ها کاملاً درخشان هستند:

1-آبی عمیق – آبی دریایی و سایر سایه های عمیق آبی فوق العاده هستند زیرا پس از کم شدن نور،تقریباً سیاه به نظر می رسند.

هنگامی که نور سالن کم می شود، رنگ آبی عمیق ظاهر یک اتاق کاملا سیاه را تقلید می کند که یک محیط ایده آل برای تماشای فیلم است.

2- سبزهای عمیق – سایه های عمیق زیتونی و سبز جنگلی هم برای رنگ های صندلی و هم برای دیوارها عالی هستند.

سبزها پس از کم شدن نورها به سادگی در پس زمینه محو می شوند، بنابراین اگرچه ممکن است سیاه به نظر نرسند، اما حواس را پرت نمی کنند.

3- قرمزهای عمیق – سایه های قرمز و قهوه ای مایل به قهوه ای محیطی گرم و غنی را هنگامی که چراغ ها روشن هستند ایجاد می کنند و تقریباً رو به سیاهی محو می شوند.

رنگ مناسب صندلی سینما

ترکیب رنگ ها می‌تواند هارمونی عالی در فضا ایجاد کند:

ترکیب واقعی رنگ چوب و پارچه صندلی یا لوازم داخلی و ترکیب رنگ های صندلی‌ها و رنگ های فرش در سالن و همچنین همخوانی ترکیب رنگ های صحنه با رنگ های دیوار و سقف.

برای کسانی که طراحی را خیلی درک نمی کنند و می ترسند در انتخاب رنگ ها اشتباه کنند،اولین کاری که باید در مورد آن تصمیم بگیرند این است که، رنگ گرم یا سرد را انتخاب کنند .

و سپس فقط رنگ های همان گروه رنگی را با هم ترکیب کنند. این بدان معناست که اگر رنگ‌های گرم را انتخاب می‌کنید باید تمام طیف رنگی سالن با هارمونی رنگ‌های گرم باشد،این مسئله برای رنگ‌های سرد هم صدق می‌کند.

اما اگر واقعاً از کاری که انجام می‌دهید مطمئن نیستید، رنگ‌های سرد را با رنگ‌های گرم مخلوط نکنید.

به عنوان مثال فرض کنید گروه رنگ گرم را انتخاب کرده اید … سپس رنگ روکش صندلی قرمزشرابی خواهد بود. دسته های صندلی و تکیه گاه چوبی مایل به زرد و فرش یک سایه قرمز خواهد داشت.

دیوارها یک پوشش چوبی با رنگ روشن خواهند داشت که یادآور رنگ صندلی ها و پشتی چوبی صندلی است.

یا فرض کنید گروه رنگ سرد را انتخاب کرده اید: روکش صندلی به رنگ آبی تیره با فرشی با تم بژ است. دیوارها پانل های آکوستیک را می توان با پوشش پارچه ای آبی و سبز ترکیب کرد.

همیشه باید با یک طراح مشورت کنید، اما همچنین هنگام مشورت برای یادگیری مفاهیم اساسی در طراحی مانند رنگ‌های گرم و سرد هستند.

به یاد داشته باشید که سقف نیز تاثیر بسیار مهمی بر سالن دارد و شما می توانید به لطف “محصولات سقف آکوستیک” ما هر رنگی را که می خواهید برای سقف‌ها در نظر بگیرید.

شرکت سینما چوب فیدار، بزرگترین ارائه دهنده‌ی تجهیزات سینمایی و اداری در ایران