ویژگی مبلمان لابی اداری

ویژگی مبلمان لابی اداری

مبلمان پذیرایی و صندلی لابی:

مبلمان پذیرایی و فضای پذیرایی از نظر برداشت اول و برندسازی مهم هستند. کارمندان باید هنگام ورود به دفتر احساس غرور و قدرت کنند.

اولین برخورد مشتریان با فضای کاری شماست جایی که آنها بلافاصله می‌بینند، که شرکت شما چگونه خود را نشان می دهد.

یک منطقه پذیرایی قدرتمند با یک میز پذیرش یا کانتر پذیرش شروع می شود و همچنین شامل سالن و مبلمان مهمان و همچنین میز نوشیدنی و میزهای پذیرایی می شود.

بسیاری از مناطق پذیرش از دوران کرونا به بعد در حال حاضر دارای یک ایستگاه ضد عفونی هستند تا افراد را هنگام ورود به دفتر ایمن نگه دارد.

مبلمان پذیرایی شما منعکس کننده فرهنگ شرکت شماست،پس سعی کنید مبلمان پذیرایی خوب، جذاب و راحتی را انتخاب کنید.

مشتریان باید احساس کنند که در حال استخدام در یک سازمان حرفه ای هستند که اعتماد به نفس و قدرت را نشان می دهد.

میزهای پذیرش معمولاً نقطه کانونی فضا هستند و می توانند به صورت مستقل یا توکار باشند. صندلی پذیرش می تواند به صورت تکی، صندلی پشت سر هم، نشیمنگاهی یا صندلی نرم در سالن باشد.

لوازم جانبی معمولاً شامل فرش، میز، لامپ، آثار هنری و قفسه‌های نمایش هستند و برای و حمایت از آن ناحیه از تصویریا لوگوی شرکت استفاده می‌کنند.

شرکت سینما چوب فیداربه شما کمک می کند مبلمان پذیرایی با کیفیتی را پیدا کنید که مطابق با بودجه شما باشد و سبک کسب و کار شما را منعکس کند.

مبلمان پذیرایی سنتی:

مبلمان پذیرایی سنتی در بسیاری از شرکت‌های محافظه‌کار و باثبات از جمله شرکت‌های بیمه و حقوقی و همچنین ادارات دولتی دیده می‌شود. مبلمان سنتی اعتماد به نفس، طول عمر و ثبات را نشان می دهد.

صندلی چرمی اغلب همراه با ایستگاه های پذیرش سفارشی استفاده می شود.

مبلمان پذیرایی معاصر:

مبلمان پذیرایی معاصر در انتهای دیگر طیف قرار دارند و بیشتر به روز یا مدرن، جدید و هیجان انگیز به نظر می رسند.

بسیاری از شرکت های پیشرفته، بازاریابی، فناوری و عصر جدید با این سبک مبلمان پذیرایی برند خود را مطرح می کنند. این شرکت‌ها می‌خواهند هیجان و همچنین سبک پیشرفته را به نمایش بگذارند.

مبلمان پذیرایی انتقالی:

مبلمان پذیرایی انتقالی شکاف بین مبلمان مدرن و سنتی را پر می کند و می تواند این دو سبک را با هم ترکیب کند. اثر کلی ترکیبی، تصفیه شده و پیچیده و در عین حال راحت و کلاسیک است.

این اثر را می توان از طریق مبلمان و استفاده از اشکال و مواد مختلف به دست آورد.

راه‌های موفق برای انتقال این سبک شامل ترکیب پارچه، چوب و فلز با هم در یک مبلمان، مدرن‌سازی قطعات سنتی‌تر و افزودن ظاهری تازه به مبلمان پذیرایی است.

صندلی پذیرایی:

صندلی های پذیرش به مهمانان، بازدیدکنندگان، مشتریان و/یا بیماران،فضایی راحت برای انتظار ارائه می دهد.

صندلی‌های انتخابی شامل صندلی‌های مستقل با نشیمن‌گاه نرم،صندلی‌های با بازویی، صندلی‌های دو نفره، نیمکت‌ها یا نیمکت‌های دو یا سه‌نفره، صندلی تکی بزرگ با یا بدون بازو و یا فرودگاهی با نشیمن سبک (نشیمنگاهی به

سبک چند نیمکتی و معمولاً بدون بازو). اکثر صندلی‌های پذیرایی دارای گزینه‌های بازوی متعددی هستند که بدون بازو در دسترس هستند.

بازوها معمولاً از جنس پلی اورتان، فلز یا چوب هستند. صندلی ها و پشتی ها را می توان با پارچه، مش، وینیل، وینیل بهداشتی و چرم روکش کرد و همچنین در پلی پروپیلن موجود است.

ایستگاه های پذیرش:

ایستگاه‌های پذیرش در پیکربندی‌های مختلف برای پذیرش یک یا دو کارمند در دسترس هستند. چندین گزینه پایان به شما امکان می دهد چیزی را انتخاب کنید که با برند و زیبایی شناسی شرکت شما مطابقت داشته باشد.

شمارنده های ارتفاع تراکنش سطح بیشتری از حریم خصوصی را تضمین می کنند. گزینه های ذخیره سازی ثابت یا سیار، فایل های جانبی و قفسه های کتاب همگی می توانند اضافه شوند.

در طراحی فضای پذیرایی “یک اندازه متناسب با همه” وجود ندارد.

حریم خصوصی پذیرایی:

بخش های پذیرش بسیاری از مطب ها، به ویژه مطب های پزشکی، باید اقدامات احتیاطی بیشتری را در خصوص حفظ حریم خصوصی انجام دهند.

با این حال، آنها هنوز هم سعی می کنند فضای دوستانه را نشان دهند.

در چند سال گذشته، شرکت‌های فناوری پیشرفته اقدامات امنیتی را افزایش داده‌اند و اغلب تنها چند گزینه صندلی و یک میز یا پیشخوان همراه با تلفن برای تماس با میزبان ارائه می‌دهند.

حفظ حریم خصوصی در سایر صنایع از جمله آموزش، مالی و تولید نیز ضروری است.

ویژگی مبلمان لابی اداری

پذیرش:

قسمت پذیرش جایی است که همه باید در آن بنشینند. این یکی از تساوی دهنده های عالی در زندگی است. اما، لازم نیست شبیه به سوار شدن در هواپیما باشد که منتظر رسیدن به جایی که می‌روید.

اگر شرکت شما می داند که چه کاری انجام می دهد، می توانید تجربه پذیرایی را به تجربه ای راحت و لذت بخش تبدیل کنید.

کسب و کارهایی که به شدت به محل پذیرش مهمانان، استخدام کنندگان بالقوه، VIPS و مشتریان متکی هستند، باید تلاش بیشتری کنند تا اطمینان حاصل کنند که انتظار تا حد امکان بدون دردسر است.

میز تحریر:

میز پذیرش، نه مسئول پذیرش، اولین برداشت در یک دفتر است. تعهد خود را به تجربه و طراحی مشتری با نصب چیزی شیک، خنک و شیشه ای منتقل کنید یا اتاق را با چیزی غنی، چوبی و منحنی گرم کنید.

مهمانان شما با ظرافت، متفکر بودن و نیت پشت میز پذیرش مدرن احساس آرامش می کنند و اولین گفتگوی شما بدون حتی یک کلمه شروع شده است.

مبلمان مناسب:

مبلمان موجود در محل پذیرایی شما لحن و انتظاراتی را برای آنچه مردم می خواهند با شنیدن نام خود پیدا کنند تعیین می کند.

کاناپه‌ها و صندلی‌های پاره‌شده که از پارچه‌های ضعیف ساخته شده‌اند، نمی‌توانند کسی را در حالی که منتظر می‌ماند، زیبا بنشیند.

صندلی‌هایی که مردم در آن فرو می‌روند مورد توجه کسی قرار نمی‌گیرند، بنابراین به یاد داشته باشید که کیفیت واقعاً مهم است. در عوض، به دنبال مبل های مدرن شیک باشید که راحت و کاربردی هستند.

یک صندلی مدرن و یک میز گاه به گاه به دفتر پیچیده ای که در انتظار آنهاست اشاره می کند.

ویژگی مبلمان لابی اداری

انتخاب رنگ:

در مطالعه‌ای با عنوان «تاثیر رنگ بر بازاریابی»، محققان دریافتند که تا 90 درصد قضاوت‌های فوری درباره محصولات می‌تواند تنها بر اساس رنگ باشد، بسته به محصول.

اگر اتاق پذیرایی خود را محصول جانبی کسب و کار خود در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که یک اتاق نارنجی روشن به فضایی آرام مانند ذهن منجر نمی شود.

در عوض، به دنبال رنگ‌های بی‌صدا باشید و رنگ‌های مناسب را با تکه‌های برجسته اضافه کنید. به این ترتیب، اگر انتظار کمی بیشتر از حد انتظار طول بکشد، همه کمی احساس آرامش خواهند کرد.

منطقه پذیرش خود را مدرن کنید

مطمئن شوید که محل پذیرش شما برای زمان‌ها ساخته شده است. افراد پرمشغله زمانی برای صبر کردن ندارند، بنابراین وقتی مجبور هستند، می‌خواهند دوباره شارژ کنند – تلفن، لپ‌تاپ، هدفون، آی‌پد و خودشان.

گزینه های اضافی USB/پریز برق را هر کجا که می توانید نصب کنید. مشتریان از Wifi خوب در یک شبکه ایمن با رمز عبوری که در میز پذیرش داده می شود – بدون نیاز به درخواست آن، قدردانی خواهند کرد.

مهمانان شما اگر قهوه، آب یا چای بخورند در حین انجام برخی کارها متوجه انتظار طولانی نمی شوند، بنابراین یک ایستگاه نوشیدنی آماده داشته باشید.

ویژگی مبلمان لابی اداری

بیانیه های امضا:

طراحی خوب بیانیه می دهد. چیزی را به محل پذیرش خود بیاورید که آن را واقعاً مال شما می کند.

دسته‌های گل تازه، مجسمه‌های چرخان ، تصویر گرافیکی پیام شرکتی جسورانه یا یک لوستر شیشه‌ای یک دست را در نظر بگیرید.

کسب و کارها برای ایجاد یک فضای پذیرایی مناسب نیازی به فدا کردن سبک ندارند. باید هزینه شود تا این اتاق تا حد امکان کاربرپسند شود.

به هر حال، این مکانی است که اولین تأثیر را بر هر کسی که برای اولین بار با کسب و کار شما ملاقات می کند، یا کسانی که دوباره و دوباره باز می گردند، می گذارد.

شرکت سینما چوب فیدار، بزرگترین ارائه دهنده‌ی تجهیزات سینمایی و اداری در ایران