سالن آمفی تئاتر دانشگاه کشاورزی شیراز

دکوراتیو سالن

اجرای دکوراتیو سالن ها یکی از بخش های مهم در نهایی کردن سالن ها می باشد. یعنی زیبایی ظاهری یک سالن و بخش سن اجرا بستگی به دکور آن دارد. انتخاب چیدمان دکور و طراحی آن یکی از بخش های مهم کار اجرا است. بخش بعدی مهم در دکوراتیو سالن انتخاب رنگ و هماهنگی آن با کل مجموعه می باشد یعنی رنگ صندلی های سالن رنگ موکت و رنگ پرده نمایش همگی با هم تلفیقی از یک زیبایی و آرامش را برای چشم انسان بهمراه بیاورند. یکی دیگر از بخش های دکور ساخت تریبون اختصاصی برای سخنرانی بهتر و تسلط فرد سخنران به مهمانان می باشد.

امروزه برای زیبا تر شدن هر چه بیشتر دکور یک سالن از قطعات ورق ام دی اف استفاده می گردد و دلیل آن هم تنوع در رنگ و طرح ورق های ام دی اف می باشد و همچنین توانایی استفاده انواع طرح منحنی و صاف را به متخصصان این امر خواهد داد. شرکت سینما چوب با بکارگیری بخش کارگاهی در این زمینه توانسته تمامی خدمات دکوراتیو سالن ها را به تنهایی و بدون نیاز به عوامل بیرونی انجام داده و دکوری زیبا را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

استفاده از دستگاه های برش پیشرفته(دور کن)، دستگاه سی ان سی، دستگاه لبه چسبان پی وی سی و دستگاه پرس و وکیوم در شرکت ما گواهی این امر می باشد که از صفر تا صد کار برش و آماده سازی قطعات دکور برای یک سالن توسط پرسنل مجرب و متخصصمان انجام خواهد شد. ما در شرکتمان این افتخار را داریم که سالن های بسیار زیادی را در کشور طراحی و اجرا نموده ایم و بازدیداین سالن ها توسط شما عزیزان و دیدن نمونه کارهایمان خیال شما را بابت اعتماد به گروه ما چندین برابر خواهد کرد.

دکوراتیو سالن یک امر فوق پیشرفته و تخصصی می باشد که شما عزیزان می توانید در صورت نیاز با بخش مشاور و طراحی شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا با خیال راحت در آخر پروژه سالن زیبای خود را از ما تحویل بگیرید.

صندلی آمفی تئاتر

021-76266207