صندلی آمفی تئاتر مدل : C-501 – صندلی تاشو سینمایی

صندلی آمفی تئاتر مدل : C-501 – صندلی تاشو سینمایی

در ساخت و تولید صندلی آمفی تئاتر یا همان صندلی سینمایی بخش های مختلفی وجود دارند که در مطلب زیر به بخش هایی از آن اشاره خواهیم کرد.

اصطلاح تاشو در این مدل صندلی ها به خاطر ظاهر و کاربرد آن می باشد که پس از طی سالیان متمادی به این نام نیز خوانده و گفته میشود. علت آن هم برگشتن کفی صندلی پس از استفاده به حالت اولیه خود می باشد.

بخش های مختلف یک صندلی آمفی تئاتر عبارتند از:

بخش پشتی صندلی :

در واقع این همان بخشی است که زمانی که شما عزیزان به یک سالن سینما ، سالن همایش ، سالن چند منظوره و سالن کنسرت تشریف می برید. محل تکیه گاه بخش کمر یا ستون فقرات با صندلی می باشد. که در طرح های مختلف ولی همگی با یک استاندارد کامل پزشکی جهت درست قرار گرفتن ستون فقرات شما عزیزان بصورت علمی می باشد. که در آن ارتفاع استاندارد وشکل قوس ستون فقرات رعایت و لحاظ میشود.

بخش کفی صندلی :

بخش کفی صندلی همان بخش نشیمنگاه صندلی در درون سالن ها می باشد. که می باید از نظر ارتفاع و پر کردن زیر پای افراد به صورت کامل و مسئول تنظیم ارتفاع برای رسیدن کف پاها به زمین می باشد. در واقع مهم ترین بخش یک صندلی تاشو سینمایی کفی آن می باشد که در صورت راحت و استاندارد نبودن آن میتواند خستگی مفرطی را به افراد حاضر در سالن منتقل نماید. که ما در شرکت سینما چوب این مشکلات را حل نموده و با کیفیت ترین و استاندارد ترین صندلی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بخش فوم :

فوم در صندلی سینمایی نقش راحتی و استراحت برای شرکت کنندگان در برنامه را دارا می باشد. به همین منظور قالب های خاصی برای فوم هر یک از صندلی ها طراحی و ساخته میشود. که در کفی و پشتی صندلی قرار میگیرند. و جنس آن ها میتواند از جنس فوم سرد و یا فوم گرم باشد.

تفاوت فوم سرد و گرم در چیست؟

توضیحات فوم سرد:

فوم سرد یکی از انواع فوم های پلی ارتان می باشد. که این نوع فوم در طبقه بندی ساختاری از نوع سلول باز می باشد. و نام گذاری آن هم بعلت استفاده از حرارت غیر مستقیم با دمای پایین در مراحل تولید می باشد.دمای پایین باعث شکل گیری بیشتر در تعداد مولکول ها در فوم سرد میشود.همین علت باعث عملکرد بهتر و طول عمر بالای فوم میگردد. در واقع این عملکرد تولید باعث با ثبات شدن فوم پس از قالب ریزی میشود بطوری که با نشستن بر روی محصولات با این مدل فوم ارتجاع خیلی کمتری بوجود آمده و از خستگی بیش از اندازه جلوگیری میکند.

توضیحات فوم گرم :

علت نام گذاری آن بعلت نحوه ی تولید این محصول می باشد. این فوم بر خلاف فوم های سرد در دمای بالا و با حرارت غیر مستقیم فرآوری میشود. ویژگی اصلی آن سفت بودن محصول می باشد. هر چند این خاصیت به زودی از بین رفته و محصولی کاملا ارتجاعی و خیلی نرم خواهیم داشت که استفاده از آن را سخت و زیان بار میکند. طول عمر کم و گود شدن و برنگشتن به حالت اولیه از دیگر ویژگی های این نوع محصول می باشد.

ما در شرکت سینما چوب در محصولات صندلی سینمایی خود از فوم سرد استفاده میکنیم تا بهترین کیفیت را به شما عزیزان عرضه نماییم.

در صندلی تاشو سینمایی نیز همیشه فوم سرد مورد بهره برداری قرار میگیرد.

و حتی در صندلی های اداری تولید شده در شرکت سینما چوب

شما عزیزان میتوانید برای مشاوره بهتر با نیرو های متخصص ما در شرکت تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره ای بهتر و دقیق تر در انتخاب محصول خود برترین را از آن خود کنید

سینما جوب فیدار

تولید و صادر کننده صندلی آمفی تئاتر ، صندلی سینمایی، صندلی مدیریتی، صندلی تاشو سینمایی، صندلی آموزشی ، صندلی اداری و

تجهیز کننده سالن های همایش و آمفی تئاتر و چند منظوره

شماره تماس : 02186127148

تلفن همراه : 09121764497

از ما بهترین ها را بخواهید.

صندلی آمفی تئاتر سینما چوب | صندلی سینمایی | صندلی تاشو سینمایی | صندلی آموزشی | صندلی مدیریتی | صندلی اداری

صندلی آمفی تئاتر سینما چوب | صندلی سینمایی | صندلی تاشو سینمایی | صندلی آموزشی | صندلی مدیریتی | صندلی اداری