نمونه کار های سالن کنفرانس

نمونه کار سالن کنفرانس اجرا شده برای سازمان ها ، ادارات و شرکت ها

نمونه کارهای سالن کنفرانس را در این صفحه ببینید. ما در این صفحه برخی از نمونه کارهای اجرا شده سالن کنفرانس را به نمایش شما کارفرمایان محترم گذاشته ایم. صدها نمونه کار برای سالن کنفرانس موجود است که برای سازمان ها و ادارات و شرکت های مختلف اجرا شده است و بعلت مقدار زیاد تصاویر به ارائه بخشی از آنها بسنده میکنیم.

ما در سینما چوب کار طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس را از صفر تا صد انجام میدهیم. از جمله طراحی سه بعدی، تولید صندلی های سالن کنفرانس، اجرای سالن های کنفرانس با تمامی امکانات صوت و تصویر و نورپردازی و همه مواردی که مورد نیاز یک سالن کنفرانس است. در بخش فروش صندلی آمفی تئاتر هم می توانید تولیدات شرکت سینما چوب را مشاهده نمایید.

021 8612 7148 | 0912 176 4497

آلبوم تصاویر پروژه های اجرایی سالن کنفرانس ادارات ، شرکت ها و سازمان ها، توسط سینما چوب فیدار

سینما چوب فیدار

تصاویر نهایی پروژه سالن کنفرانس دانشگاه پیشوا ورامین

تصاویر نهایی سالن کنفرانس دانشگاه پیشوا ورامین پس از اجرای کامل پروژه. لطفا جهت مشاهده تصاویر با اندازه بزرگ، روی تصویر کلیک فرمایید.

سینما چوب فیدار

تصاویر نهایی پروژه سالن کنفرانس گمرک مشهد

تصاویر نهایی سالن کنفرانس گمرک مشهد پس از اجرای کامل پروژه. لطفا جهت مشاهده تصاویر با اندازه بزرگ، روی تصویر کلیک فرمایید.

سینما چوب فیدار

تصاویر نهایی پروژه سالن کنفرانس اصلاح بذر

تصاویر نهایی سالن کنفرانس اصلاح بذر پس از اجرای کامل پروژه. لطفا جهت مشاهده تصاویر با اندازه بزرگ، روی تصویر کلیک فرمایید.

سینما چوب فیدار

تصاویر نهایی پروژه سالن کنفرانس دانشکده فنی سپیدان شیراز

تصاویر نهایی سالن کنفرانس دانشکده فنی سپیدان شیراز پس از اجرای کامل پروژه. لطفا جهت مشاهده تصاویر با اندازه بزرگ، روی تصویر کلیک فرمایید.

و صدها پروژه دیگر که امکان گنجاندن تصاویر آن در این صفحه وجود نداشته است