شرکت سینما چوب فیدار (سهامی خاص) از سال 1381 با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی، ساخت و تجهیز سالن‌های سینما، آمفی‌تئاتر، همایش، کنفرانس، کنسرت و سالن‌های چندمنظوره فعالیت خود را گسترش داده است. تیم مجرب سینما چوب با بهره‌گیری از دانش و تجربه، طی این سال‌ها در زمینه‌ی مشاوره تخصصی طراحی و تجهیز این سالن‌ها فعالیت می‌کند.

همچنین این شرکت با داشتن تکنولوژی روز و دانش فنی بالا، توانایی طراحی و ساخت انواع صندلی‌های سینما و آمفی‌تئاتر را دارا است؛ به همین دلیل، برای تجهیز فضاهای چندمنظوره به‌عنوان تأمین‌کننده تجهیزات صوتی و تصویری و دکوراسیون تخصصی فعالیت می‌کند. در کنار این فعالیت‌ها، شرکت سینما چوب نیز تأمین‌کننده تجهیزات اداری و خانگی مثل میز و صندلی اداری، صندلی گیمینگ و مبلمان نیز است. سینما چوب تلاش می‌کند تا با ارائه خدماتی باکیفیت بالا، رضایت مشتری را به ارمغان آورد. سینما چوب به‌عنوان یکی از پیشروان این صنعت در ایران شناخته می‌شود.  

32+
نماینده فعال در استان

500+
پروژه موفق

%80
رضایت کارفرما

13+
پروژه در دست

کاتالوگ شرکت سینما چوب فیدار :

جهت آشنایی بیشتر با شرکت سینما چوب میتوانید کاتالوگ جامع ما را با کلیک روی تصویر روبرو نسخه PDF آنرا دانلود و مطالعه نمایید. این کاتالوگ شامل اطلاعات کاملی درباره شرکت، تصاویر اجرایی پروژه ها و نمونه هایی از طراحی شرکت می باشد.

ایکون کاتالوگ